Üretim

Üstün Teknoloji Kaliteli Malzeme İle Buluştu

BMMF Makine A.Ş olarak alanında uzman kadrolarımız ile kesici takım ve özel takımlar üretmekteyiz. Her türlü malzemede en iyi süreleri ve son işlemleri elde etmek için kendi teknolojimiz ile 15 yıldır faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kesici takımlara olan tutkumuz, eşlik ettiğimiz şirketler için bizi kaliteye güvenilirlik açısından bir referans haline getirdi. Yalnızca işleme için en iyi takımları satmıyoruz aynı zamanda süreçlerinizde en iyi karlılığı elde etmeniz için kapsamlı tavsiyeler de sunuyoruz.

Açık Hizmet İle Projenize Özel Üretim

Hem büyük şirketlerin hem de küçük atölyelerin ihtiyaçlarını uyarlamak ve karşılamak için her gün çalışıyoruz. Açık hizmet etme arzumuz bizi sürekli dönüşüm içinde olmaya ve pazardaki en son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmaya zorluyor. Yeni işleme stratejilerine (karbür frezeleme, dinamik tornalama vb.) hâkim oluyoruz. Tüm projelerinizde, yerinde ve zamanında çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Nelere Dikkat Ediyoruz?

BMMF Makina A.Ş., talaşlı imalat sektörünün ihtiyaç duyduğu özel freze takımları, matkaplar ve kesici uçları yüksek verimlilik ve kalitede üretmektedir. Önemsediğimiz öncelikli değer; yüksek verimlilik ve kalitede ürünler sunarak, rekabet ortamında sanayicilerimize ve yan sanayicilerimize maksimum destek sağlamaktır.

Özel İmalat Avantajları

Titiz Çalışma

İşlenen parça ile kusursuz uyum

Yüksek Memnuniyet

Yüksek hassasiyet ve kalite güvencesi

Kaliteli Üretim

Takım ve tutucularınızda uzun ömür vadesi

Uzman Danışmanlık

Geniş kapsamlı, alanında kendini geliştirmiş mühendisler ile danışmanlık hizmeti

Eşsiz Direnç

Yüksek kaliteli karbür ve kaplamaların kullanımı sayesinde aşınmaya karşı güçlü direnç

Özel Üretim

En yüksek kalitede özel takımların imalatı ve hızlı teslimi

Video