Filtre

20 Yıllık Tecrübemizin Temelinde Üretim

Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız endüstriyel sektörde yaygın olarak kullanılan CNC tezgahlarına, taşlama tezgahlarına filtre hizmeti vermektedir. 20 Yıllık tecrübe geçmişi olan Lenzing Teknik liderliğinde üretilen katı ve likit maddelerin filtrasyon elemanları, ileri teknoloji ve sürekli iyileştirme ile uluslararası standartlarda ürün yelpazesine sahip olmuştur. Bu alanda pazar liderliğini sürdürmekte olan Lenzing grubunun bir üyesi olan BMMF MAKİNE A.Ş olarak ürünlerin Türkiye çapında tedarik satış ve servisini vermekteyiz.

Doğru Filtre İle Maksimum Tasarruf

BMMF MAKİNE A.Ş. (Bağcı Metal Makine Filtrasyon) Kâğıt Filtreler (Bez Filtre, bant filtre, taşlama filtresi vb.) konusunda yıllara dayanan tecrübe ve yoğun emeklere sahiptir. Metal işleme yağlarının kullanım şartlarından dolayı yanlış yönetilmesi işletmelere ciddi zararlar vermektedir. Amacımız; BMMF MAKİNE A.Ş firması olarak doğru tasarlanmış bir filtrasyon sistemi ile tasarruflarınızı maksimuma çıkarmak ve en iyi hizmeti vermektir.

Esnek ve Hızlı Üretim Anlayışı

Kâğıt filtrelerimiz ithal olarak ana üreticilerden tedarik edilmektedir. BMMF MAKİNE A.Ş. Bahsi geçen kâğıt filtreleri müşterisinin isteğine göre en ve boy da hazırlayarak hızla sevk etmektedir. Doğal olarak farklı en ve boy ile talep edilen rulolar için üretim beklenmemekte ve hızlı teslimat gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle metal işleme sektöründe metal işleme sıvılarının (Bor Yağ, taşlama sıvısı, saf işleme yağları vb.) filtrasyonunda en efektif çözüm kâğıt filtrelerdir.

Esnek üretim anlayışı ile ihtiyacınıza uygun özel ölçüde hızlı üretim sağlıyoruz.

Sistemlerimizin Filtrelediği Sıvılar

Büküm

Viskoz, Akrilik, polyimid, selüloz asetat, spandex, aramid, PVA

Yüksek Viskoziteli Sıvılar

Reçine, cila, gıda maddesi, tutkal, petrol kimyasalları, kimyasallar, asit, solventler

Su

Endüstriyel proses suyu, nehir suları, deniz suyu, içme suyu, sirkülasyon suyu, atık su

İçecek ve Yiyecek

Meyve suları, şarap, bira

Yağlar

Mineral yağlar, sentetik yağlar, hidrolik yağları, yağlama yağları, vites yağları

Geniş kullanım alanı ile sektörünüze uygun çözümler üretiyoruz.

Galeri